Hakkımızda - MG Reklam

Kurumsal

MG Reklam Kimdir?

“Bize bir kâğıt verin, sizin için üstüne dünyayı çizelim!”

Kurulduğumuz günden bugüne, dikilen fidanlar şimdi ağaç oldu. O yıl doğan bebekler büyük adamlar oldu. Bizler de büyüdük, serpildik, geliştik. Geçen zaman içerisinde gelişen teknoloji imkanlarını işimize maksimum oranda yansıttık. Konvansiyonel reklam araçlarını dijital boyuta taşıyarak dünya ölçeğinde bir reklam ve tasarım ekibi olduk.

Bugünlere kadar hizmet verdiğimiz yüzlerce firma için kurumsal kimlikler oluşturduk. Onları birer dünya markaları haline dönüştürdük. Nice müteşebbis kampanyalarını hayata geçirdik, onlar için pazarlama stratejileri ürettik. Kurumsal deneyim ve yaratıcılığımızla mevcut değerlerine katma değerler kattık. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu tarifine ek olarak, kurumsal değişimlere heyecanımızı, işimize duyduğumuz ilgiyi, sevgiyi ve başarıya olan tutkumuzu kattık.

Türkiye’nin birçok şehir ve bölgelerinde kurulu büyük kapasiteli kurumların çalışanları için fason mantığına dayalı olarak işçi giysileri, tulumları ve elbiselerini tasarladık, ürettik, sunum ve uygulamalarını yaptık. Bütün bunların yanı sıra, tabela uygulamaları, dış cephe uygulamaları, iç mekan uygulamaları, araç giydirme, tanıtım stantları, dijital baskı ve totem çalışmalarımızla yıllar yılı müşterilerimize memnuniyet sunduk.

MG Reklam, 2003 yılından beri mal ve hizmet sektöründe ileriye bakış vizyonerliği olan müşterilerine marka kazandırma azim ve gayretinde olan başarılı bir kurumsal reklam ajansıdır.

Ekibimiz, çok büyük başarı hikayelerinde çok önemli roller üstlendik. Ancak rolümüzün karakterinde kıymetli müşterilerimizi büyük reklam bütçeleriyle baş başa bırakmayı hiçbir zaman aklımızdan geçirmedik. Reklamın büyük bütçelerle değil, optimum bütçelerle fayda yaratacağını tüm kalbimizle inandık.

Bizler, profesyonel reklam hizmeti yürütmekteyiz. Kurumsal hizmet kapasitemiz bugüne kadar Adana ve Akdeniz şeridinde olduğu gibi hemen hemen Türkiye’nin tüm bölgelerinde entegre bir şekilde A’dan Z’ye müşterilerimizin tüm tanıtım ve reklam taleplerini karşılama potansiyeline sahiptir.

Saygılarımızla,
Gökhan ALTUNHİSAR
Ajans Başkanı